Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Program Rodzina 500 plus
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-22, 22:49   #4839
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No nie pozwala. Więc mądry człowiek będzie dążyć do podniesienia swoich kwalifikacji tak, by to on mógł wybierać pracodawcę a nie pracodawca jego. Nie będzie z uporem maniaka pracował X lat za najniższą krajową a poszuka innych ofert. Głupi człowiek stale będzie utyskiwać, że za najniższą krajową nie da się żyć godnie i nic poza tym robić nie będzie. Masz szansę, by zmienić najniższą krajową? Czy leży to w Twojej gestii? Jeśli nie to skorzystaj z rady. Przestań przejmować się rzeczami, na które nie masz wpływu. Masz tylko wpływ na swoje życie.
No dobrze a skoro ktoś pomimo tych kwalifikacji,mając odpowiednie wykształcenie nie może nadal znaleźć pracy która dała by mu więcej niż najniższa krajowa to co nie ma pracować w ogóle?
Takich przypadków są tys.pisalam już wcześniej że dziewczyny ode mnie z pracy maja dyplomy wyższych uczelni oczywiście że szukają innej pracy.Kursów skończone tyle za za głowę idzie się złapać.
Jedna osoba z wyższym wykształceniem pracuje od ponad 4 lat druga uwaga aż 10 lat!
Więc o co tu chodzi dlaczego one mają taki problem ze znalezieniem lepszej pracy?Bo z tego co słyszałam to ofert pracy takiej jakiej by chcieli brak,tylko albo market albo jakieś produkcję im proponują to ja nic z tego nie rozumiem

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Fakt. Uznaj próbę przekonania jej za skrzywienie zawodowe z mojej strony.
Ale tłumacze że ludzie też wychodzą za ten schemat patologi przykład kierowniczki możne znam tylko jeden bo w innych to nie mam pojęcia kto jakich miał rodziców.
Nie każdy powiela patologie jaja zaznał w dzieciństwie
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora