Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-18, 16:26   #417
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ooo widzisz
super wyglądajoooo

amyz chyba napiszę Ci priv
Dziekuwa

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


No mi też nie

Mam złą wiadomość. Ze Szwajcarii chyba nici. Bo jak patrzę na zbiory Never to dochodzę do wniosku, że ja problemu żadnego nie mam.

A tak serio: Never, jakbyś potrzebowała pomocy w kolejnych porządkach wal jak w dym! Przyjadę i pomogę

Martusia - piękny kombinezon, tak seksowny, że nie dziwię się, że podkreśliłaś, że łatwo się go ściąga

Korinko - wnioski po obejrzeniu Twojego zdjęcia mam dwa: pierwszy: chcę muszkieterki, drugi: nigdy, przenigdy nie pokażę tu swoich nóg.

za zakupy, bo na pewno jakieś wpadły

I jeszcze jedno - uzupełniono stany magazynowe All

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...lynie/P2678048
kupuj muszkieterki o dawaj foty nóżek
Zaraz kumpela podrzuci babe polroczne na godzinę, Aaaaa....

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Hejka, nie wiedziałam, że nowy wątek jest

Ostatnio tyle problemów, że czasem nawet nie mam ochoty tutaj wchodzić wczoraj był pogrzeb taty TŻ, wszyscy to strasznie przeżyliśmy, ale... czas żyć jak dawniej. Jak tłumaczę to TŻ, to mówi, że ja go nie rozumiem i w ogóle... czasem nie wiem jak mu pomóc, wspieram jak tylko mogę.

Aniyam jak było u Ciebie po stracie ojca?

I w ogóle po całej tej sytuacji... chce więcej spędzać czas z mamą, bo to teraz on został jakby głową rodziny... i cały jego dom na głowie... a ma jeszcze starszego brata ech... zaczyna martwić mnie to, że jego mama teraz będzie ważniejsza niż ja...
3maj się
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora