Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część trzecia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-06, 07:43   #35
201701091517
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 338
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Wow, nowy watek! Ale pedzicie
Wszystkiego najlepszego na jubilatow

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Zabieracie dzieci na zakupy do galerii? Musimy kilka rzeczy kupić w najbliższym czasie i jakoś mnie tak krążenie z dzidką niekoniecznie przekonuje. Z drugiej strony myślę, że przecież nie da się siedzieć z dzieckiem w szałasie w lesie 24h/dobę i 7 dni w tygodniu - oddychajac jedynie czystym powietrzem

Bawimy się

Cieszę się, że od dziecka byłam nocnym zwierzęciem. To mam chociaż troszeczkę lepiej niż gdybym była skowronkiem z natury. Przecież to idzie oci#@pieć z tymi nocnymi pobudkami na zabawę i inne takie czynności, które nie są szybkim jedzeniem czy zmianą pieluchy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zabieramy bo niestety nie mam innego wyjscia. Tesciowie daleko, rodzice jeszcze dalej :/
Ale motam go w chuste i najpierw sie porozglada a pozniej idzie spac. Gorzej jak mam kupic cos dla siebie bo tatusiek nie mota, a w wozku jest histeria :\


Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
My zabieramy. Nie często ale jednak. Siedzi wróć leży w wózku albo foteliku i zazwyczaj śpi przez większy czas pobytu w centrum. Staramy się nie wyciągać co by tych bakterii mniej dotarło.

Również życzymy Wojtusiowi wszystkiego co najlepsze [emoji320] [emoji517] [emoji480]

Przy wymiotach trzeba pić jak najbardziej żeby się nie odwodnic ale ja już z doświadczenia wiem że i tak wszystko zwymiotuje więc pozwalam dosłownie na mały łyczek. Do rana zazwyczaj przechodzi i wtedy nawadniam porządnie. Właśnie już wstała i sączy herbatkę.

Tymon po imprezie nocnej długo się wiercil i nie mógł zasnąć także ledwo patrzę na oczy a szans na zaśnięcie już nie ma bo córka wstała. Oby męża nie zlapalo bo będę miała ciekawa niedzielę (on zawsze przechodzi najgorzej jelitowke). Liczę że w dzień się zdrzemne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprobuj uzupelnic tez potas bo przy wymiotach traci sie go duzo z organizmu i to oslabia.
Duzo zdrowka dla corci
201701091517 jest offline Zgłoś do moderatora