Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część trzecia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-06, 09:10   #49
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Zdrówka dla naszych połówkowych jubilatów 🎉🍼
Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Martunia, trzymajcie się. Probiotyki może wszyscy bierzcie.
A mialavi-nie dajcie się

My w dużej galerii byliśmy chyba raz, do mniejszej jeździmy częściej. Mamy około godziny drogi w jedną stronę, więc nie mogę zostawić dziecka w domu bo by z głodu padło

U nas noc kiepska, Mateo strasznie się drapał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie damy sie !
Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Ja akurat popieram tu zabcie. Wiadomo, ze na spacer do galerii sie nie chodzi[emoji14]ale jak cos potrzeba, albo chce to czemu nie? Zresztą u mnie temat zamkniety, bo i tak nie mam z kim zostawic wiec tez go zabieramy. Nie chce wychowac dziecka w zlotej klatce.

Martunia, duuuuzo zdrowia dla corki i dla was!
Nasza Iga cale lato z nami jezdzila po galeriach jak tylko mielismy potrzebe zakupow chyba ze mialam tylko cos odebrac to wtedy zostawala w domu. W innych przypadkach jechala z nami bo co to za przyjemnosc zakupow na biega bo jadla co 2h. Tak to zawsze zaliczyla jedno karmienie i mialam wiecej czasu na szoping nie mialam problemu zeby ja zabierac bo ona na zakupach zawsze grzeczna albo spi albo sie rozglada takze rosnie mi towarzyszka
Teraz jesienia jednak nie zabieram jej bo to sezon chorob - po drugie nie ma wyprzedazy😂 a jak juz beda to mozemy ja zostawic z tata/babcia i marchewka to da rade

Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Martunia zdrówka dla córci i oby się Tymek nie zaraził.

Mia tak samo kciuki dla Igusi

Sto lat dla solenizantow   
Dziekujemy 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora