Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część trzecia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-06, 10:17   #56
natalialina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 21
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

mialavi

Dziękuję za odpowiedź, spróbuję ale strasznie się boję tego krztuszenia. Już chyba wpadam w jakąś paranoję. Doszło do tego teraz że czekam aż mąż przyjdzie z pracy żeby próbować z tym piciem. Wcześniej jeszcze co chwilę jej dawałam ale po ostatnim zakrztuszeniu wpadłam w taki stan...Łyżeczką jak jej daję to wszystko wypluwa. Wodę podaje w butelce, z normalnego smoczka się bardzo krztusiła, kupiłam taki do soczków i wody też nie chce.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Anika1986

Właśnie jeden jedyny raz tylko próbowałam ale skończyło się na tym, że nie chciała mi tego zjeść. Może za dużo tej wody dałam. Było to miesiąc temu więc może teraz spróbuję jeszcze raz. Ona uwielbia jeść takie bardzo gęste posiłki. Kaszkę zjada ładnie ale do momentu kiedy zaczyna robić się wodnista (chyba tak się dzieje jak wystygnie).

Córcia ma na imię Alinka, miała być z końca maja ale wyszło, że jest z 3 Chciałam już wcześniej tu dołączyć ale teraz dopiero mam jako taką możliwość, ponieważ Mała jest wymagającą osóbką i nie znosi się nudzić

Edytowane przez natalialina
Czas edycji: 2016-11-06 o 10:20
natalialina jest offline Zgłoś do moderatora