Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XX)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-30, 11:35   #3332
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XX)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nos w pełnej odsłonie ;]
Rachel, zachodzę w głowę i nie mogę wymyślić, o co Ci chodzi. Wolałabyś nie mieć nosa?
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
kurcze,czy na Was Premierowa Figa tez taka nietrwala? w ogole nie czuje jej w minute po psiknieciu
Uhm może nie minutę, ale kiepskawa trwałość w wersji Extreme trochę lepsza.
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj próbkowo-testowo Imperial Opoponax
Do mnie dotarł dzisiaj.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Idę się kimnąć na dwie godziny w słodkich oparach Macadamia Nut.
Chyba grozi mi przyklejenie się do prześcieradła.
O! To jednak dzierżysz Macadamię?
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
nie wiecie, czy pocztowcy będą w końcu strajkować, czy nie? Bo do końca miesiąca ze wzgledu na PIT-y mieli normalnie pracować, ale jak będzie po weekendzie majowym, tego nie wiem...
Też mnie to żywo interesuje na fali taniego dolara zamawiałam trzy paczki z Truskawy i wczoraj dotarły te dwie późniejsze, a tę najpierwszą wiem, że przechwycił UC w Bytomiu. W piątek wysłałam im mailem przetłumaczony rachunek - i do dziś paki nie widać
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Się zastanawiam- chlusnąć się dziś Avignonem z próbki, czy nie chlusnąć? Korci mnie, pytanie co na to powie lekarz, do którego się wybieram popołudniową porą?
Mnie mama za pierwszym razem powiedziała "Dominus vobiscum"
A teraz podbiera
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Chergui to dla mnie bardziej eleganckie i mocniejszymi przyprawami okraszone Douce Amere. A Douce Amere wydają mi się znów takie niewinniej słodkie i bardziej dziewczęce niż kobiece
Hm hm chyba muszę ponowić testy... Douce Amere, znaczy się, bo z Chergui już na mnie chyba nic nie będzie pierwszy test zachwycił mnie totalnie, a za każdym następnym razem zapach wymydlał się jak płatki mydlane

---
Dziś testy Vanille Noire du Mexique, Maison de la Vanille. Pysznie...
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora