Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Joanna czy Garnier?? A moze jakiś inny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-08, 20:01   #1
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188

Joanna czy Garnier?? A moze jakiś inny?


Czesc dziewczyny!
Przeszukalam juz duzo watkow w internecie i tu na wizazu ale to nie wiele pomoglo.
Mianowicie zmienilam kolor wlosow na ciemny.
Kupilam Casting Creme Gloss Mroźne Kakao i wyszedl czarny! A przytrzymalam dłuzej bo u mnie jest taka sytuacje: myje wlosy raz szamponem, spłukuje, znow nakładam szampon i spłukuje, nastepnie odżywka i po kilkunastu minutach ja spłukuje!
No i Casting po 2 tyg sie wypłukał! Wiem ze to przez to mycie ale poszukuje takiej farby ktora jest niedroga i dobrze trzyma.
Podobaja mi sie dwa kolorki a mianowicie: Joanna Multi cream Czekoladowy Brąz i Garnier Nutrisse Ciemny Szatyn. Ktory wybrac? Ktory bd sie dluzej trzymac? Moja mama farbowala wczoraj z joanny orzechowym brazem, ładny kolor ale mowi ze wlosy jakies sztywne, wiec teraz juz sama nie wiem.
Kilka dni temu zafarbowalam szamponem z Joanny Multi Soft na czekoladowy braz i bardzo ładnie ale niestety schodzi!

Wiem ze pewnie zaproponujecie mi drozsze farby ale mam włosy za stanik i jedna farba nie wystarcza wiec musze kupic dwa opakowania = wieksza cena. Castinga kupilam jedno i ledwo wystarczył mi ale to szampon ktory zaczyna sie pienic wiec dal rade.

Macie dla mnie jakies rady? Oczywiscie mycie jeden raz odpada bo wtedy wlosy mam szybciej sie przetłuszczajace i skora głowy mnie swędzi!
A i zalezy mi na tym aby odrosty byly ciemne a nie jakies rudawe jak po tym szamponie z joanny - fakt nie chcialam bawic sie w odrosty i polozylam na całą głowe no ale jednak obawa jest bo mojej mamie wyszły jasniejsze-rudawe.
__________________
: )

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-01-08 o 20:32
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując