Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza dla mamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-19, 17:32   #1
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dziewczynki!

Przyszła pora na moją mamę bo mi pomogłłyście idealnie
Więc tak co mogłaby zmienić w sobie, co proponujecie jeśli chodzi o fryzurę? Dajcie jakieś propozycje obcięć co by do niej pasowało oraz koloru. Do tego jaki makijaż by pasował i może jak się ma ubierać ? Lat ma 50 w tym roku i chce zrobić coś dla siebie, znudziła się już dotychczasowym wyglądem który się niezmienia od baardzo dawna :P

Z góry dziękujemy i czekamy na propozycje )

Zapomniałam dodać przepraszam. Jeszcze to:

1. Jak się opalasz - na czerwono

2. Kolor oczu - jasne niebieskie z ciemną obwódką

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? CIepłam złotawa, tak mi sie wydaje Widać na zdjęciach

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Mysi blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? Jasne, bladoróżowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze czuje się czerwieni i czerni bo wyszczupla, lubi wszystkie kolory. Nie lubi jasnego rudego, jaskrawych.

To Tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mama1.jpg (45,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mama2.jpg (56,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mama3.jpg (42,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mama4.jpg (60,2 KB, 67 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-19 o 19:55 Powód: post pod postem
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując