Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-23, 21:36   #1827
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

wow noo zapowiada się super. patrz a bylam dzis w rossie i nie widzialam. ciekawe..
Ja kiedyś mialam czerwony z DM z Alverde ale śmierdział i włosy po nim byly baardzo suche wręcz sianowate.
oddałam go komuś. W ogóle go chyba wycofali bo patrzalam w dm dzis z ciekawości ale nie bylo. byly tylko dla blond i brązów.
Ten dla kobiet w ciąży hmm ciekawe ogólnie słyszałam że olejki te dla dzieci są super dla dorosłych. Zmiękczają fajnie włosy.
Ale akurat z babydream i z penatena jak myłam włosy ale szamponem to mialam tez suche po nich..;/ nie wiem moze to od włosów zalezy.
Nic zobaczymy jak sie spisze ten moj dzisiejszy zakup heh
co do tej wody brzozowej jak umyje wlosy to po myciu i odzywieniu jej trochę dam na skórę. spróbuje lekko rękami nad wanną wmasować trochę.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Wlewam do miski zimną wodę i dolewam do niej ze 2 łyżeczki octu, ale nie spirytusowego!!! Ja mam jabłkowy. I po umyciu włosów, po spłukaniu odżywki wylewam tą wodę z octem na włosy. I gotowe.
Co do ilości zużywanych opakowań farb na jedno farbowanie to.... zużywam jedną na całe włosy Na odrosty pół.
aa kochana po tym zabiegu spłukujesz to czy nie?moge pozniej normalnie odzywke jeszcze nałozyc czy lepiej nic juz nie robić do nastepnego mycia?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora