Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 21:43   #1828
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
wow noo zapowiada się super. patrz a bylam dzis w rossie i nie widzialam. ciekawe..
Ja kiedyś mialam czerwony z DM z Alverde ale śmierdział i włosy po nim byly baardzo suche wręcz sianowate.
oddałam go komuś. W ogóle go chyba wycofali bo patrzalam w dm dzis z ciekawości ale nie bylo. byly tylko dla blond i brązów.
Ten dla kobiet w ciąży hmm ciekawe ogólnie słyszałam że olejki te dla dzieci są super dla dorosłych. Zmiękczają fajnie włosy.
Ale akurat z babydream i z penatena jak myłam włosy ale szamponem to mialam tez suche po nich..;/ nie wiem moze to od włosów zalezy.
Nic zobaczymy jak sie spisze ten moj dzisiejszy zakup heh
co do tej wody brzozowej jak umyje wlosy to po myciu i odzywieniu jej trochę dam na skórę. spróbuje lekko rękami nad wanną wmasować trochę.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



aa kochana po tym zabiegu spłukujesz to czy nie?moge pozniej normalnie odzywke jeszcze nałozyc czy lepiej nic juz nie robić do nastepnego mycia?
Nie spłukuję, ale oczywiście potem normalnie nakładam odżywkę i żel wgniatam w moje lokasy. Także śmiało działaj, jak zazwyczaj.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora