Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-30, 19:08   #2342
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez BlackBlueWhite Pokaż wiadomość
Witam tutaj ponownie ja
nos dzisiaj przebity tlyko mam jeszcze pytanka odnosnie pielgnacji mam sol fizjologiczna, ktora zlewam "ranke" z zewnatrz i tam gdzi enie moge dotrzec to obcieram to za pomoca patyczka kosmetycznego najpierw zlanego tą solą a co z pielęgnacją w środku no bo siła rzeczy wiem trzeba troch epomoz naszej "wydzielinie" wydostac sie z nosa, ale rowniez zlewać to miejsce w srodku sola fizjologiczna? a i czytalam jeszcze gdzies, ze dobry do przemywania jest rumianek to prawda?
na pewno nie skorzystam z wody utlenionej i spirytusu salicylowego wlasnie dzieki Wam dobrze, ze mnie uswiadomilyscie, ze to sie nie nadaje do pielegnowania nowego kolczyka bo dzieki temu uniknelam pewnie wysuszania ranki
myślę że wporządku tak jak napisałaś solą od zewnątrz i wewnątrz wacikiem delikatnie zeby wszystko wytrzec ale nie zalewać od razu. wystarczy troche na wacik taki do ucha dać na tyle by był wilgotny ew. mozna rumiankiem przemyć ale nie trzeba
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-07-30 o 19:09
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując