Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-15, 12:06   #3570
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No tak patrząc po jej ostatnich zdjęciach to tak mi się zdaje, choć wiadomo, że tak do końca nie ma co porównywać no i patrzę teraz na swoje obecne, a nie dam głowy uciąć, że czerwone były identyczne - niby trzymam długość, ale kształt się czasem inny wypiłuje. Na żywo osoby które znają dobrze moje paznokcie są zaskoczone że teraz noszę takie krótkie no ale dawniej były naprawdę długie. Zobaczymy w kolejnych mani co powiecie, mam trochę zaległych zdjęć.
Aniu, ja myślę, że to wina zdjęć.. Ale zobaczę inne foto i ciekawe, co powiem

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Musiałyśmy jechać jeszcze wczoraj, dostał leki i niby z sikaniem lepiej, ale zupełnie nie ma apetytu Będę zdawać relację co i jak.

Paznokci nie mam, ale jest biegnący Rychu
eh, oby zaczął jeść...
Rychu to szatan

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ba! Urodziłam się w piątek trzynastego I świętowałam urodziny w piątek trzynastego

Strasznie zwariowane było ostatnie kilka dni, toteż znowu mnie nie było, ale pewnie nawet nie zauważyłyście
I miałam cudowny urodzinowy prezent - wyadoptowałam kouta

I jeszcze drobiazgi Miała Cholera (moja przyjaciółka ) szczęście kupując lakiery, bo nie dość że wstrzeliła się w mój gust, to takich odcieni próżno szukać w mojej kolekcji. Strasznie jara mnie Orange Daisy, z kolei Cherry Catwalk to taka czerwona fuksja albo fuksjowa czerwień

Idę nadrabiać dalej
o! To super, najlepsze życzenia Viv
Cieszę się z prezentu

piękne lakiery
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora