Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-17, 13:13   #172
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Ooo sylvi to nam opowiesz potem?
oczywiscie ale to dopiero w piatek w nocy albo w sobote po poludniu bo poniewaz HP jest na 21:30 wiec wroce pewnie o 24, a w sobote na 9 do szkoly. no coz wyśpie sie pozniej
Cytat:
Napisane przez BeautifulShe Pokaż wiadomość
A Mój Tż, jak mu to zaproponowałam, to popatrzył na mnie z takim pobłażaniem i powiedział, że w życiu Więc idę z siostrą i jej chłopem, a co
hehe moj na poczatku znajomosci jak mial isc ze mna na HP to sie pukał w czolo a teraz jest fanem jak ogladamy HP na dvd(srednio co tydzien) to musimy miec sałatke piccante z KFC(taki nawyk, jak HP to i salatka)
Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Sylvi czyli miły wieczór się szykuje
ojj tak

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez BeautifulShe Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam filmy na podstawie książek Dlatego tak jak głupia biegłam do wypożyczalni po "Zmierzch" Of kors się zawiodłam Mam za bardzo wybujałą wyobraźnię I przez to każda książka tworzy w mojej głowie pewnego rodzaju film, którego nie da się niestety pobić Zawsze muszę się rozczarować Ale lubię zobaczyć wizję innych A tak w ogóle Tż lubił te filmy, lubił te książki, więc teraz to kompletna ściema Chce iść do kina tyle, że na... Maczetę


A kurs jest dofinansowany z UE?
no film zmierzch duzo gorszy od ksiazki, a Maczety widzialam kawalek i nie dla mnie film
Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Usylvi - kiedy smigasz na HP?
A sage Zmierzch kocham
w piątek
i tez kocham Zmierzch, baaaaaaaardzo
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora