Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-16, 21:35   #3446
Agavaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez furjen Pokaż wiadomość
Agavaa - chyba za bardzo sugeruję się tym jak zareagowała moja skóra kiedy rok temu po raz pierwszy stosowałam Acne Derm. Po miesiącu nie było śladu po żadnych niedoskonałościach.
Odstawiłąm go na kilka dni, postawiłam na gruntowne nawilżanie i niby jest lepiej. Jak nie dziś to jutro znów użyję go na noc... Czyli u Ciebie po ok miesiącu następowała małymi kroczkami poprawa? :P Bo ja naprawdę już wymiękam. Nie jest najgorzej, pod makijażem prawie nic nie widać, ale jak się zmyje to już nie jest tak pięknie
Można tak to ująć. Po miesiącu zaczęło się poprawiać,ale bardzo powoli, na tyle powoli,że dopiero teraz (czyli po 2 miesiącach stosowania Skinorenu czyli Acne Dermu w Twoim przypadku) widzę,że jest lepiej,ale efekt jeszcze z nóg mnie nie zwala. Dobrze,że nie jest gorzej
W trakcie leczenia miałam wątpliwości czy AD mi pomaga czy jednak bardziej szkodzi. Naprawdę mi się pogorszyło, nie dość,że twarz po umyciu wyglądała jakbym miała trądzik różowaty to jeszcze cera była daleka od gładkiej. Także nie zrażaj się, jeśli widziałaś poprawę rok temu już po miesiącu i to znaczną to znaczy,że Ty zdecydowanie lepiej reagujesz na ten lek ode mnie.
Chociaż jakieś dwa lata temu używałam Epiduo i nie miałam z nim takich kłopotów jak z kwasem azaleinowym, tak więc naprawdę różnie bywa

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MadziaK117 Pokaż wiadomość
Hejka, mam takie pytanie:
Stosuję Duac i Acne Derm, z tym że Acne Derm to mój "wymysł", a nie dermatologa, więc plan leczenia też musiałam sama sobie wymyślić.
Robię tak: kilka dni Duac, kilka dni Acne Derm. Przed jakimiś ważnymi wyjściami stosuję przez kilka dni sam Duac, bo on zalecza pryszcze, a Acne Derm czasem mi wyciąga. Rano nawilżam skórę Physiogelem (mam suchą).

I zauważyłam, że po takiej przerwie kilkudniowej od AD przebarwienia odnawiają się. Powiedzcie mi, czy to tak powinno być? Wiem że jest napisane ile trzeba stosować dla "trwałego efektu", ale myślałam że to co już zbladło to moje i nie powróci w czasie kilkudniowego nieużywania AcneDermu.
Mam podobne odczucia dlatego nie odstawiam AD, stosuję go codziennie wieczorem
Agavaa jest offline Zgłoś do moderatora