Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-10, 18:11   #1137
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zuczyczkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie...juz nie wiem, co mam robic- na udach i w okolicy bikini robia mi sie od dluzszego czasu ropne krosty, ktorech jesli nei wycisne, to sie ciagle odnawiaja,a jesli nawet bardzo deliktanie wycisne, to pozostaja mi blizny,a ponzije straszne przebarwienia... smarowalam juz wiloma rzeczami-i jak sie tworza i jak jzu zostaje blizna, ale czasem blizny pozostaje wyplukle..jest to dla mnie straszne i przez to juz od dluzszego zcasu nie pokazuje sie na basenie, bo po prostu mnie to krepuje.a plaza co roku to tez na poczatku katorga zamiast przyjemnosci. Oczywiscie slonce mi pomaga, ale co sie latem troche 'wylkuruje' to pozniej znowu to powraca w innych miejsach, a jakby miala na tyle czesto chodzic na solarium zeby ich unikac, to chyba bylabym chodzacym pomaranczkiem! Prosze Was bardzo o pomoc
Kup może sobie w aptece krem Brevoxyl. Kosztuje jakieś 20 zł. Złuszcza naskórek, mi dużo pomógł, miałam taki sam problem jak Ty.
A do depilacji używasz gorącego wosku lub depilatora?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując