Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wesele-Głogów i okolice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-10, 20:33   #19
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

W kwestii kucharek/kelnerek raczej nie pomogę, ale za to powiem coś o sukniach i ich szyciu.
Ja będę miała szytą przez krawcową, koło zielonego rynku. Byłam wcześniej w Panu Tadeuszu i jak usłyszałam cenę i "wizję" pani ze sklepu na moją suknię (właśnie też ze zdjęcia) to mi się momentalnie odechciało. Za to pani, którą ja wybrałam do tego jakże ważnego zadania, miała totalnie inne podejście. Powiedziała mi w jakich typach sukni będę lepiej/gorzej wyglądać i dlaczego (logiczne argumenty w stylu: bo masz szerokie ramiona i wiązanie na szyi jeszcze je poszerzy), a nie "bo tak", "bo ja się na tym znam i tyle razy już to przerabiałam". Przy mierzeniu okazało się, że praktycznie wszystko się sprawdza. No i co najważniejsze w tym wszystkim, widziałam inną suknię w salonie na manekinie i później taką samą, szytą ze zdjęcia. Byłam pod niesamowitym wrażeniem!
No ale, co kto lubi. Mi Pan Tadeusz nie podszedł i bardzo się cieszę, że poświęciłam sporo czasu na szukanie innych opcji. Pierwsza przymiarka pod koniec lutego. Na razie mam wybraną koronkę na suknię (grubą, bez żadnych zdobień - co wierzcie lub nie, prawie graniczy z cudem ) i czekam z niecierpliwością jak to wszystko będzie wyglądało
A, no i jeszcze jedna ważna rzecz, cena. Mi za kupno zestawu suknia+2 welony (taka moja fanaberia) wyjdzie ok 1700zł. W PT usłyszałam 2500-3000 za samą suknię, a w Qubusie 5000 (też za samą suknię) i na początku myślałam, że się chyba przesłyszałam
I mam jeszcze do Was pytanko... Co robicie z butami? Tzn gdzie szukacie i jak? Bo wiem, że nie chcę typowych ślubnych butów, z wielkim czubem i na rozczłapanym obcasie (czyt.: kaczuszki). Tylko coś na razie nie idzie mi szukanie i nic nie mogę znaleźć. Macie jakieś sprawdzone patenty??
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując