Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 11:09   #2481
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Taak naturals. To odpada w takim razie

Z wodą 9% powinno być jak najbardziej ok Bo jeśli chcesz jaśniej to niestety- ale tylko wyższa woda Ci może pomóc. Teoretycznie mogłabyś robić na 6% ale nie wiadomo co Ci wtedy co wyjdzie jak masz coś pomiędzy 8/9 Ja przykładowo będę robić chyba wodą 7,5% bo nie chcę żeby mi włosy za ciemne znowu wyszły, chciałabym mieć je na poziomie 8/9 Ty w sumie też byś mogła spróbować na wodzie 7,5% robić, jeśli się boisz na 9%
No racja, moglabym 6% mam, a 9% dostane z farba...tylko nie wiem, jaka wybrac? Wellaton Naturals podobno jest lagodna, ale jaki odcien? Bo szczerze, to szukam czegos jak najmniej niszczacego, dlatego musi byc bez rozjasniacza. Poza tym nie wiem, czy przypadkiem przez nadmiar rojasniacza nie wylaza mi ciagle zolte tony. Chce tez zrezygnowac z popieli, w sztucznym swietle mam na glowie cos zolto-rudego z bura poswiata, nie podoba mi sie :/ Chcialabym cos jasniejszego i bardziej swietlistego, ale nie zoltego.Mysle nad perla, bo na moich wlosach zimno pewnie i tak nie wyjdzie.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-04-18 o 11:10
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując