Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 22:34   #428
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zabawna sprawa... kupiłam top hard. Po zrobieniu mani i przemyciu cleanerem wcale nie błyszczą tak ładnie jak liczyłam. Wczoraj wylała mi się aceton na palce i top zaczął pięknie błyszczeć! Czy to znaczy ze lepiej jak będę go przemyć acetonem niż cleanerem? Ale cz to nie wpłynie negatywnie na jego trwałość?
może to wina cleanera? u mnie paznokcie też nie chcą tak ładnie błyszczeć, muszę długo polerować, wydaję mi się że to wina cleanera nowego, nie dawno kupiłam. Muszę jeszcze sprawdzić dla pewności przemyć innym i chyba będę musiała kupić nowy..

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wczorajszego dnia stałam się posiadaczką trzech nowych kolorów jestem nimi zachwycona, niestety zdjęcie nie oddaje tego jak wyglądają w rzeczywistości. Kupiłam Poppy Hill (piękna soczysta czerwień, coś jak 026 semilac tyle, że bez drobinek), Wild Rose (głęboki ciemniejszy róż, podobny do 13 estetiq, który kiedyś miałam, tyle że "żywszy") i ostatni Lovely Pink (przygaszony koral z różowymi tonami, na zdjęciu wygląda jak róż, ale w zestawieniu z true pink semilac wpada w koral właśnie). Oglądałam też Acapulco i dziś rano dotarło do mnie, że miałam go kupić jednak teraz żałuje że go nie wzięłam, dobrze że w tym tygodniu bede w okolicy
porównywałaś może tą czerwień z lady ferrari?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując