Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 09:50   #3218
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;30714996]
Ale mówisz teraz o depilacji nóg czy okolic bikini? Bo wiele kobiet ma problemy z podrażnioną skórą bo depilacji bikini i niestety nie ma na to rady, bo to raczej problem techniczny - podczas ścinania twarde i sztywne włoski są mocno poruszane w mieszku włosowym, który zostaje podrażniony, często wyskakuje też "bąbelek".

Kobiety o ciemnych i sztywnych włoskach mają ten sam problem na nogach.


Pomoże jedynie zmniejszenie sztywności włosków, a do tego trzeba wykonać depilację depilatorem lub woskiem, czego ja osobiście sobie nie wyobrażam ze względu na ból.
[/QUOTE]

Mówię głównie o bikini ale też ogólnie mam skórę wrażliwą. Czasem szczypią mnie całe łydki, czasem nie (co ciekawe, jeszcze kilka lat temu takich problemów nie miałam. Bardzo to nieprzyjemne i frustrujące. A co do bikini, podrażnienia pojawiają się i po maszynce, i po kremie do depilacji, i po wosku, i po depilatorze (po nim są ogromne ale też szybko znikają, a skóra stosunkowo długo jest gładka, choć te mityczne 4 tygodnie to jakaś utopia). Ale depilatorem w okolicach bikini daleko nie zajadę, że tak powiem Boli po prostu. Kilka razy miałam wrażenie, że dostałam po tym gorączki. Nie mam już pomysłów.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując