Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-12, 15:39   #1309
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Myślę, ze powinnaś poddać się wszystkim możliwym opcjom wyleczenia trądziku. Wiem,ze to bardzo trudne, to odbija się na zdrowiu.. Ale trądzik odbija się bardziej na naszej psychice - boimy i wstydzimy się wyjść do ludzi, maskujemy się, mamy bardzo zaniżona samoocenę. Jestem zdania, ze walka z trądzikiem powinna być konsultowana z trzema lekarzami : ginekologiem, dermatologiem i psychologiem. Jestem pewna, że po wyleczeniu tego schorzenia skóry będziesz się czuć o wiele lepiej, z resztą widzę jak emocjonalnie do tego podchodzisz pisząc:

Nie poddawaj się i życzę Ci wytrwałości!
W pełni się zgadzam! Ja też zwlekałam, zwlekałam, bo tabletki anty zaszkodzą, bo coś innego jeszcze mi bardziej zaszkodzi, ale widzę co się ze mną dzieje i jak się zachowuję wśród ludzi. Tak dalej żyć nie można. Trzeba coś robić. Może i ktoś powie, że trądzik to żaden problem, ale w dzisiejszych czasach jest to niestety duży problem. Nawet przy rozmowie o pracę może nam to zniszczyć szansę pierwszego dobrego wrażenia. Także do walki!

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny spieszę Wam z opisaniem pierwszych wrażeń po użyciu serum intensywnie nawilżającego z alg. Po pierwsze niestety śmierdzi jakaś stęchlizna, ale liczy się działanie. Wczoraj miałam suszę na buzi... nie wiem czy to możliwe, ale po wczorajszej nocnej aplikacji skorki są pięknie nawilżone i ślicznie schodzą z buzi. Zobaczymy jak będzie się sprawdzał na dłuższą metę.
To dobra wiadomość.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Peeling jest super! usunął wszystkie skorki po zorackowej wylince, zero podrażnienia, cudo . Kurcze te serum delikatnie się lepi.. a ja tego nie lubię
Tonik PHA to super nawilżacz.. nie kuś mnie bo jestem an retinoidach
Peeling zapiszę sobie na mojej liście w takim razie. A do serum może faktycznie przydałoby się dodać olejek.
A co to ten tonik?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora