Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 08:12   #58
Nusia516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 58
Dot.: Rozjaśnianie.

Cytat:
Napisane przez imaginative Pokaż wiadomość
Nusia a dlaczego ciemnieją Ci po jakimś czasie włosy?
Napisz, jaki masz wyjściowy kolor włosów, jak często je farbujesz/rozjaśniasz i czym, jakich szamponów i odżywek używasz, itp. Może coś poradzimy! Mam niemalże dziesięcioletnie doświadczenie w rozjaśnianiu włosów (z wyjściowego średni/ciemny blond), a włosy w bardzo dobrej kondycji jak na rozjaśniane, także służę pomocą na miarę swojej wiedzy i możliwości.
Naturalny kolor moich wloskow to bardzo ciemny blond, wczesniej przed farbowaniem mialam manie robienia balejazy i wlosy od slonca jasnialy wiec moje naturalne nie byly wtedy takie ciemne. Wlosy farbuje od 4 lat. Poczatkowo farbowalam Garnierem bardzo jasny popielaty blond u nasady kolor wychodzil rudawy, reszta wloskow zoltych co mi odpowiadalo nawet. Wlosy myje codziennie ze wzgledu na przetluszczanie sie i stosuje szampony jak i odzywki z serii Blond zazwyczaj Sunsilk na przemian z Timotei. Wlosy po 2 tygodniach ciemnialy pod spodem i robily sie miedziane i brazowe :/ nie stosowalam zadnych plukanek. Przerzucilam sie na Pallette ale wlosy bardzo wypadaly mi i efekt byl pozniej ten sam :/ dlatego przerzucilam sie na rozjasniacz. Na pierwszy raz stosowalam z Joanny specjalny do calych wlosow, pozniej farbowalam tylko odrosty, dalszej dlugosci wlosow nie tykam rozjasniaczem juz chyba pol roku a kolor pozostaje bez zmian i jest dokladnie taki jak chcialam, odrosty nie sa rudawe, czysty blondzik. Stosuje maseczki i roznego rodzaju odzywki tylko pojawil sie maly problem - z tylu u nasady blisko czubka mam kawaleczek wloskow ktory nie chce sie rozjasnic, jest to bardzo malo widoczne ale w tym miejscu rozsjaniacz nie chwyta w ogole :/ dziekuje z gory za pomoc. I bardzo prosze mi doradzic czy taka plukanka ktore sa oferowane pomoglaby mi ? Planuje przerzucic sie znowu na farbe i jaki efekt bedzie po plukance? Chcialabym utrzymywac wcia ztaki kolor jaki mam obecnie prawie bialy blond
Nusia516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując