Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 19:14   #368
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dokładnie, sam cleaner może nie wystarczyć. Z moich obserwacji na rożnych osobach, które nie maja problemu z tłusta płytka, jeżeli mani ma się trzymać kolo tygodnia/półtora to mogę darować sobie primer bezkwasowy. Ale jeśli ma trzymać się bez jednego odprysku/zapowietrzenia 3-5 tygodni czyli do ponownego zrobienia badz uzupelnienia to nie ma szans, jeśli nie będzie primera i choć leciutko zmatowionej płytki polerka 240...inaczej zawsze choć na jednym paznokciu jest jakiś uszczerbek.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

A w ogóle to zrobilam nowe pazury
Dziękuje za polecenie red carpet 134, dokładnie w taki kolor celowalam- neonowa czerwień w stylu ferrari
Niestety nie wiem czy przez to ze świeżo kupilam go i siadlam do pazurów (nie odstal z doby), ale bąble okropnie mi wychodziły przy malowaniu. Znalazłam sposób, po prostu babelek przebijam szpileczka ale jednak więcej roboty...miałam tez tak na 003, jednak po jakimś czasie przestał być zapowietrzony...może i carpetowi przejdzie. I mam wrażenie ze jest rzadszy niż inne posiadane, cos jak czerń 031. Niemniej krycie 100% przy jednej warstwie, kocham takie nasycone kolorki
Wiedziałam że się spodoba To moje cudeńko

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam kolejne dwie buteleczki: Frappe (nie lubię takich kolorów, ale czasem jednak mam ochotę na odmianę, więc dobrze mieć w pogotowiu) i Orange Lollipop
Koniecznie pokaż ten drugi bo się na niego czaje
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując