Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Letnie wyprzedaże 2017
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-17, 11:58   #348
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Letnie wyprzedaże 2017

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;75472116]W takim przypadku nie brałabym żadnych. [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Nieważne czy po mieście czy do uprawiania sportu, buty nie mogą być za krótkie tj. palce nie powinny dotykać czubka. Co z tego, że kupisz 36 skoro i tak nie będziesz chodziła - bo w niewygodnych butach nie będziesz. Buty rozbijają się na szerokość, nigdy wzdłuż.
Nie pomagacie Ja noszę 36 i mam też takie na styk i chodzę jak najbardziej. Mam też 37 i w kozakach nawet 38, no ale to wszystko kwestia rozmiarówki. Mierzyłam jeszcze raz i się okazuje że w lewym okej, a w prawym tylko palec dotyka Może lewy był częściej mierzony i już go rozbili ludzie. Mogłam kliknąć ze strony, bo zawsze można było oddać. Teraz będę się musiała zadowolić zakurzonymi ze sklepu o ile dotrwają, bo nadal nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez viperka85 Pokaż wiadomość
To niejednokrotnie jest kwestia godzin
Albo i minut
Cytat:
Napisane przez Aliceee_ Pokaż wiadomość
Hej,

Ja uznałam, że zakupy zrobię online. Po ostatniej wizycie w galerii, stwierdzam, że wszystkie sklepy wyglądają jak jeden wielki lumpeks...
Do momentu aż obsługa nie ogarnie to fakt, tyle że to już czas kiedy ze stron dużo się modeli i rozmiarów sprzedało i więcej można w sklepach znaleźć

Cytat:
Napisane przez melody695 Pokaż wiadomość
Tak, to prawda. Najgorsze, jak przychodzę po 9:00 do sklepu, a wszystkie ubrania leżą na ogromnej kupce. Aż się nie chce czegokolwiek dotykać. Najgorsze, że mam zapisanych kilka rzeczy i nie pojawiają się rozmiary
O to u mnie już wieczorem raczej ogarniają, a że chodzę późno to mi czasem głupio rozwalać te świeżo ułożone
Wydaje mi się, że teraz już będzie ciężko z powrotami rozmiarów. Te buty co obserwuje to powoli znika cała rozmiarówka ze strony, a wcześniej powracały regularnie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora