Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przycinanie brwi- pytanie szczególnie do kosmetyczek-Beatki, Famme Banale i do wszystkich orientujących się w przycinaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-12, 20:17   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: przycinanie brwi- pytanie szczególnie do kosmetyczek-Beatki, Famme Banale i do wszystkich orientujących się w przycinaniu

Ja czasami przycinam brwi ,ale tylko wówczas gdy włoski są bardzo długie i mimo nadania dobrego kształtu wychodzą poza nadaną linię.Następnym razem możesz powiedzieć swojej kosmetyczce ,że w Polsce w dziedzienie kosmetyki jesteśmy na tym samym poziomie co USA i inne wysoko rozwinięte państwa, nie wydaje mi się aby kosmetyczki polskie reprezentowały niższy poziom niż nasze amerykańskie koleżanki. Przycinanie brwi musi być zrobione bardzo umiejętnie - ja np.przycinam każdy włosek osobno , pod odpowiednim kątem , ale tylko wtedy gdy jest to konieczne.Nie zawsze jest taka potrzeba ,a poza tym trzeba liczyć się ze zdaniem klientki - jeśli kosmetyczka nie uzgodniła z Tobą co chce zrobić, nie spodziewałaś się przycięcia brwi to moim zdaniem nie jest to profesjonalne traktowanie klientki.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując