Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korektor pod oczy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-23, 13:56   #525
KasiaO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Cienie pod oczami

Cześć

Moim odwiecznym problemem są cienie pod oczami. Nie takie zwykłe które ma wiele osób (np. po zarwanej nocy) i które znikaja pod co lepszym podkładem czy korektorem. Mam je od urodzenia, nie choruję na nic poważnego (potwierdziły to badania). Taki koszmarny defekt urody. Kremy dostępne na rynku (np. soraya z serii dotleniającej) nic nie pomaga. Korektory czy podkłady które są mi znane np. Loreal czy kryjacy podkład Vichy coś tam przykryją, ale i tak widać. Zresztą i tak musze poprawiać makijaż parokrotnie w ciągu dnia żeby były w miare mało widoczne. No ale ile można ładowac na siebie kosmetyków itp. żeby cos zatuszować. Nawet latem kiedy buzia jest opalona i mogłabym zrezygnowac z podkładu czy korektora <ogólnie mam cerę OK ,która nie wymaga stoswania jakiegoś wielkiego krycia> pod oczy musze coś połozyć bo inaczej wyglądam brzydko !!!
Czy są dostepne na rynku jakieś kremy które zwalczą tą przypadłość. Rozjaśnią chociaż w 50% żeby przykrył to normalny korektor czy podkład. ???. jakieś sposoby, możłiwości na to. cokolwiek !!!! ????????????????
Prosze gorąco o jakieś porady
KasiaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując