Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-01, 17:18   #4330
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
ogólnie mydłem nie myje ale nieraz używam dove bo szybciej,zmywa wszystko itd
chodzi mi o to że zanim sie zacznie stosować acne-derm(ogólnie kwasy) trzeba dużo wiedziec mi dermatolog nic nie mówiła jak byłam, tylko zapisała i już,wszystko wyczytałam w necie,a są osoby które nie wnikaja (np .faceci)i można sobie zrobić krzywde.
Gdyby Acne Derm był taki niebezpieczny, to pewnie byłby na receptę Nie ma co panikować. Jedyne co może zaszkodzić, to promienie UV. Po tej maści pewnie się nawet nie będziesz mocno łuszczyć bo ten kwas jest dość delikatny.
Chyba sama chcę wrócić do Acne Dermu, bo ładnie rozjaśnia skórę a ja mam trochę sinych śladów pozapalnych (to chyba jeszcze nie przebarwienia). Przez zimę stosowałam kwas salicylowy, teraz się przerzuciłam na LHA, używam też toniku z kwasem mlekowym i glukonolaktonem (wcześniej miałam 2 osobne). Obecnie kolejny kwas byłby chyba przegięciem Jak skończę LHA to się zaopatrzę w AcneDerm. U mnie nie wywołał rewolucji w zaskórnikach i innych objawach trądziku, ale fajnie rozjaśnił przebarwienia i spłycił bliznę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora