Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 11:43   #646
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

cześć blondyneczki!!!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
to ja nie wiem, sama nie umiem sobie dobrze zafarbowac z tyłu, mam plamy.
A dalabys link do salonu gdzie robia Racoon w Twoim miescie?
Widzialas jakieś efekty tego?
Agatko ja też mam problem z farbowaniem tyłu głowy strasznie tego nie lubie bo zawsze mi się włosy plątają i kobla dostaje ale opanowałam pewną sztuczkę i robie tak: nakładam farbke w kilka miejsc na tyle głowy na odrosty a potem rozmasowywuje to palcami po głowie tak jak bym robiła masaż głowy tzn.nie tre całych włosów tylko po skórze głowy po odroście paluszkami we wszystkich kierunkach i wtedy mam pewność że farbka wszędzie dotrze .robie tak od lat i zawsze mam równiutko zrobione bez żadnych plam czy niedofarbowanego odrostu

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj miałam straszny dzień zaczęłam ściągać włosy, jakimś płynem co kupiłam tu u mnie w sklepie na mieście, okazało się że wcale nie działa wiec zaczelam zgrzewarka je sciagac, sama, dzieki czemu jeszcze bardziej pokleiłam sobie włosy jak je już zdjełam to nałożyłam oliwke na włosy bo kiedyś to mi pomogło i wtedy... zaczęłam ryczeć bo miałam już przed oczami mnie zgoloną na łyso mój Tż starał się mi jakoś rozplątać ale nie dało rady weszłam w internet i w sumie okazało się że ten płyn nie był przeznaczony do keratynowych zgrzewów musze też powiedzieć że próbowałam to zdjąć zmywaczem do paznokci ale też nie dawało rady musze teraz kupić znowy inny jakiś płyn i próbować dalej, nie chce obcinać moich długo zapuszczanych włosów
o matko wyobrażam sobie co czułaś , ale jak teraz kupisz ten aceton to po sprawie .tylko szkoda włosków jak mówisz że takie kołtuny się porobiły

dziewczynki ja wczoraj uciekłam do łóżeczka bo nie mogłam wysiedzieć ,ale dziś już troche lepiej się czuję
umyłam główkę i nałożyłam tą odżywkę z nivejki diamonds gloss i jestem zachwycona włoski są super miękkie,gładkie przy zmywaniu takie śliskie a po wysuszeniu takie jak po prostownicy nawet rozczesywać nie musiałam boska jest zobaczę czy nie będzie mi przeciążać włosków bo są po niej super gładkie ,aż się nie mogę powstrzymać żeby ich nie dotykać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora