Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolor farby, a długość włosów ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-09, 17:58   #5
Aneczka:}
Raczkowanie
 
Avatar Aneczka:}
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Woj. podkarpackie
Wiadomości: 75
Dot.: Kolor farby, a długość włosów ?

U każdego wychodzi inaczej, u jednej osoby może wyjść bosko u innej tragicznie
Ale długść włosów nie ma nic wspólnego z doborem koloru farby
Jak już to z ilością farby! bo do długich włosów trzeba jej więcej użyc, żeby wszyyytskie pokryć.
Czyli masz włosy ciemny blond? i chcesz przefarbować się na rudo?
Myślę, ze jak najabardziej możesz to zrobić i uważam, że kolor Ci wyjdzie tylko fryzjer musi go dobrać, albo zafarbuj w domu (kup dwie farby ze względu na Twoją długość włosów) i kieruj się poradami stylisty do jakiego koloru włosów dany kolor farby się nadaje
Ale radzę jednak iśc do fryzjera jak masz ładne, długie włosy to lepiej nie zepsuć ich w domu
Dodam jeszcze, że mam koleżanke, która ma kolor włosów jasny blond swój naturalny i farbuje się na rudo(wychodzi jej bardzo ładny kolor) i moja mama, która ma brązowe włosy również farbuje się w domu na rudo(a nawet ja ją farbuję) i kolor też wychodzi.
Pozdrawiam i życzę udanego farbowania
ALE miej na uwadze to, że naturalne włosy to zdrowe włosy, a farbowane już wymagają specjalnej pielęgnacji i i tak nie zawsze wyglądają zdrowo;( a zdrowe włosy to piękne włosy
Fajnie by było np zafarbować je farbą ton w ton bądź szamponetką niż trwale koloryzującą, ale nie wiem czy te słabsze dadzą Ci jakiś efekt...
__________________
Ania

Edytowane przez Aneczka:}
Czas edycji: 2011-08-09 o 18:00
Aneczka:} jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując