Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-19, 20:18   #677
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Zrobiłam ombre po raz kolejny, są jak zawsze ładne. Bardzo lubię taki look, odświeża wygląd.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja na swoich krotkich wlosach tez postanowilam zrobic. musze przyznac ze efekt mi sie podoba bo wlosy wygladaja bardzo naturalnie zawsze nosilam brazowe/czarne co wygladalo malo naturalnie.
efekt troche bardziej rzuca sie w oczy na zywo, i te jasniejsze w rzeczywistosci sa o ton jasniejsze niz na zdjeciu u gory mam cimeny blond musze poprawic odrosty bo mam juz swoje spore. a co za duzo to nie zdrowo, co tyczy sie tez kolorow na glowie.
ogolnie na poczatku troche dziwnie, jak sie patrze w lustro i widze wlasnie to przejscie ale to kwestia przyzwyczajenia wlosy staram sie chociaz troche pofalowac bo jakos na prostych narazie mi to nie podchodzi. no i znudzila mi sie juz fryzura...
To nie jest ombre, tylko refleksy, bardzo ładne btw. Ale koło ombre to to nawet nie stało.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując