Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 11:10   #598
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

BOŻE, dziewczyny, co mi się dzisiaj śniło!! Że popaliłam sobie włosy rozjaśniaczem! Aż się stopiły w takie strąki krótkie przy głowie gdzieniegdzie!!! To już przesada by się tak bać o włosy!



Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Z kondycją źle nie było po tym, ale przyznam że bałam się jak zniosą rozjaśnianie do pasemek. Na to coś co miałam na głowie położyłam farbę, ten jasny karmel, żeby jakoś wyrównać, no i spierałam później mocnym szamponem, a po myciu odżywki uzdatniane olejami i proteinami (szybciej się też kolor płucze).

Poszłam do fryzjerki wcześniej i poprosiłam o jedno próbne pasemko w miejscu gdzie w razie czego słabo odczuję stratę włosów - bo też bałam się czy wyjdzie, czy się nie spalą, nie pokruszą. Trzymałam ponad godzinę, bez podgrzewania, wyszło ok a pasmo było w całości - więc zdecydowałam się umówić na to na całości włosów. Końce musiałam podciąć 3 cm, a jeszcze tak z 3 cm by się przydało Wyszło tak jak tutaj w poście fotki wkleiłam:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1062
No to powiem Ci, że się mi podoba Twoj efekt! I nie wyglądają, przynajmniej na zdjęciach, na poniszczone... I masz dłuższe ode mnie więc strata tych 3 cm Cię nie zaboli. ;P
Ja zrobiłam błąd, bo zaraz po pierwszej farbie podcięłam końcówki prowizorycznie o... 10 cm!! Nie było to zbyt przemyślane...

Cytat:
Napisane przez Tinajero
Mi też się ten kolor bardzo podoba
Ale my kobitki już tak chyba mamy, wciąż chcemy coś poprawiać i mimo że jest dobrze, to chcemy jeszcze lepiej gorzej jak się przedobrzy
Naprawdę Wam się podoba? Jest okropny!! Dodam jeszcze, że mam piegi więc z taką ryżą nasadą wyglądam jak naturalny rudzielec. :P NIEKONIECZNIE TAKI BYŁ MÓJ ZAMIAR.
Plus najważniejsze - mam cerę naczyniową. W tej sytuacji każde ciepłe tony w moich włosach (a już zwłaszcza rude) sprawiają, że wizualnie jestem bardziej czerwona na papie.

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-04-11 o 11:11
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując