Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-16, 10:52   #3599
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6420444 6]To ja mam hita a propos !
Ładnych parę lat temu, z 10 będzie, wybrałam się z moim ówczesnym narzeczonym do Pragi. Nie mieliśmy wtedy za dużo siana (dalej nie mamy za dużo, żeby nie było ) więc podróż mieliśmy pociągiem...literalnie z ośmioma przesiadkami w jedną stronę
No i kiedy już wracaliśmy, to okazało się, że żaden pociąg nie przekracza granicy i trzeba będzie ze stacji końcowej przejść się pieszo x kilometrów.
No więc już tak idziemy i idziemy, słońce jak bania, spoceni i udręczeni jak szczury.
Nagle na przeciw nas, dokładnie pośrodku niczego, na gorącej pustej szosie widzimy parę - młody facet i dziewczyna trzymają się za ręce i widzę, że koleś bardzo mi się przygląda.
Już prawie nas minęli, aż tu facet zatrzymuje się i woła do mnie: ty jesteś x, studiowałaś x na uniwerku takim i takim. Ja oczy jak 5 zł i potwierdzam.
A on na to: przez cały rok siedziałem za tobą na ekonomii i podziwiałem twoje piękne włosy
Ja nie wiem do tej pory kto to był.
Ale mina mojego chłopaka wtedy i dziewczyny tego gościa - bezcenne

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



Prawda ?
O dzięki, zapiszę sobie tytuły [/QUOTE]
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora