Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seboradin - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 22:35   #146
Paula1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
GG do Paula1983
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stosujecie go tylko 3-4 razy w tygodniu? Bo ja codziennie spryskuję nim włosy i masuję skórę głowy. Czy Wam też bardzo szybko on się kończy? Może ja za dużo go używam. Mija niecały tydzień od pierwszego użycia, a ja już mam pół butelki
Chyba zacznę robić tak jak w opisie, po dwóch tygodniach zrobię przerwę, taką góra 2-3 dni i znowu. Ale używać będę go codziennie i tego raczej nie zmienię
Hmmm to trochę szybko Ci ten seboradin ubywa. Wiesz mi bardzo mało zeszło. Po miesiącu nie mam pół butelki (ale zaznaczam że 1/4 płynu się rozlało, czyli straciłam 1/4 butelki), a przez pierwsze 3 tygodnie używałam go codziennie. Chyba trochę za dużo go pryskasz. Najlepiej jest odkręcić butelkę i maczać w niej opuszki palców a później masować skórę. Ja tak robię i to jest chyba najlepszy sposób na najmniejsze zużycie płynu. A jak już jest zbyt mało w butelce, żeby umoczyć palec, to wlewam do koreczka, później maczam w tym opuszki palców, rozprowadzam na obu dłoniach i wmasowuję w skórę .
A co do przerw po 2 tygodniach to ja też będę je robić, tym bardziej, że używam jeszcze szamponu i ampułek na włosy z serii seboradin.
Paula1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując