Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - długoDYSTANSTOWIEC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-22, 10:56   #21
Wiki19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: długoDYSTANSTOWIEC

pseudofeministka zgadzam się z Tobą w zupełności!!
Ale czy to znaczy ze mam przestać dążyć do tego mojego ideału?
Np. teraz codziennie rano patrząc się w lustro widzę jak nie mieszczę się w ciuchy. Z początkiem tygodnia zaczynam dietę żeby pod koniec ją zaprzepaścić. Na twarzy nie ma już wakacyjnej opalenizny tylko coraz więcej niedoskonałości. Wiem w głębi serca że żaden facet (mam namyśli tych "lepszych"w moim mniemaniu) nie będzie chciał być z kimś takim, bo gdy się rano obudzi obok mnie i zobaczy jak naprawdę wyglądam bez makijażu, super ciuchów to po prostu ucieknie
to jest silniejsze ode mnie
chociaż z 2 strony znajomi mówią że nie da się mnie nie lubić, studiuje cięzki męski kierunek, nawet powiem nieskromnie ze często widzę i czuję że uda mi się poderwać jakiegoś chłopaka ... no jednym słowem nie jest ze mną tak źle... ale zaraz potem myslę o tych swoich kompleksach i stwierdzam ze nie zasługuję na nikogo. Facet który już mysli że jestem na niego napalona, głupieje, bo ja właśnie w tym momencie zamykam się na niego. To jest takie odpychanie, a potem jest mi smutno kiedy np. organizujemy impreze i wszyscy przychodzą w parach a ja sama... ostatnio zrezygnowałam przez to z pójścia na półmetek na studiach, mimo że wiedziałam ze nie wszyscy będą z osobą towarzyszącą, to jednak nie zniosłabym widoku tylu zakochanych par, każdy będzie chciał się pochwalić przed rokiem swoją drugą połową.
Wiki19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując