Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-15, 20:19   #3971
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Sprecyzuj co w praktyce u Ciebie znaczy tłusta skóra. Ile pozostaje matowa po umyciu czy przypudrowaniu?

Stosowałaś coś wewnętrznie? Antykoncepcja, zioła, suplementy typu cynk, Wit C, laktoferyna?

Jak nie pomaga pielęgnacja (u mnie na przykład nie pomaga), to pozostaje tylko maskowanie czyli regularne matowienie pudrami, bibułkami. Przez ostatnie 3 lata robiłam to co 2-3 godziny i przetestowałam dużo wariantów z czego najlepiej się u mnie sprawdzały chusteczki matujące Inglota i transparentne pudry bardzo delikatnie koloryzowane sypkie, gotowe albo samoróbki.
Kwestia mniej niż godziny. Stosowałam wszystko oprócz laktoferyny, co do ziół, próbowałam z bratkiem, mieszankami, zaczęłam się interesować soyfem itp, ale nie miałam odwagi regulować tego sama. Bibułki jasna sprawa, jestem zaprawiona w boju, znam chyba wszystko na rynku jeśli chodzi o pudry. Co do pielęgnacji - obojętnie co stosuję nawilżanie, łagodny demakijaż czy wysuszacze - efekt niestety taki sam. Problem jest ewidentnie wewnątrz, ponieważ włosy też myję codziennie. Szukam rozwiązań na jakie może jeszcze nie wpadłam, będę wdzięczna za wskazówki Napisałaś, że przez ostatnie 3 lata, to znaczy, że coś się poprawiło u Ciebie?
kicz jest offline Zgłoś do moderatora