Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-10, 12:06   #3391
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
ja na pachy idę już 11 raz na upartych dobicie włosów, które ciągle zostały - mam nadzieję, że to ten ostatni.

być może to wynika z moich chorób (choć kosmetolog i lekarz mówi, że to nie ma nic do rzeczy) no i mam testosteron w górnej granicy normy. Bikini głębokie nie wypowiem się, bo dopiero 4 zabieg będzie..

jakby nie było nie żałuję, bo włosy nie wrastają i wolniej odrastają między zabiegami no i po każdym zabiegu odrasta ich mniej
O kurcze to sporo. Ja byłam 2 (i pół raza, bo raz poprawka po miesiącu) i jest ich dużo mniej, o połowę przynajmniej. Mam cichą nadzieję, że jeszcze 2 max 3 i po krzyku. Na LS chodzisz? Może to rzeczywiście hormony? A włoski masz ciemne?

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Właśnie oglądnęłam swoje pachy i bikini.

I mam takie placki bez włosków. Nie goliłam bikini, a kurde zauważyłam, że bardzo wolno rosną tam włoski.
Zobczymy, co to będzie dalej.
Ja też taka w placki jestem, najbardziej to widać na łydkach, bo robiłam je 2 lata temu

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Uda też bym chciała kiedyś zrobić, ae na tym obszarze mam miększe włoski (nie takie grube jak np na łydkach miałam) i jest ich sporo, chociaż, chyba dzięki depilowaniu depilatorem trochę się przerzedziły. Obawiam się, że nie będzie jakichś dobrych rezultatów na udach.
Mi taki meszek na przedniej części ud dobrze chwyciło. Łatwiej dostrzec zniknięcie włosów ciemnych i grubych ale te słabsze też łapią.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując