Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-14, 14:25   #4773
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszcie mi jeszcze normalnie Latami już na allegro nic nie sprzedawałam, ale teraz mi się nazbierało rzeczy do pozbycia się i myślałam o allegro, ale chyba wolę być do tyłu o te kilkaset złotych, które mogłabym mieć (o ile by wszystko poszło gładko) niż sama się na takie atrakcje wystawiać...
Na dobrą sprawę też już nie raz myślałam o upłynnieniu rzeczy zalegających w kuferku, ale wizja użerania się z kupujacymi skutecznie mnie od tego pomysłu odwodzi. Dlatego jeszcze nigdy nic nie sprzedawałam ani przez All ani w innych serwisach. Z dwojga złego wolę już komuś oddać to, czego nie używam.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
W rzeczy samej Olu.

Mnie by do głowy w życiu nie przyszło pisać do sprzedającego, że cena jest za wysoka i chcę o połowę niższą, tylko poszukam gdzie indziej albo nie kupię. A może to źle, bo z tego co wyczytałam na różnych wątkach, to ludzie nawet o 1/3 cenę obniżają czasami, więc można na tym nieźle wyjść z punktu widzenia kupującego
Mnie by przez myśl nie przeszło, żeby do kogoś pisać prośbę o wystawienie czegoś taniej, zwłaszcza, że targowanie się nie jest moją mocną stroną .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora