Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-19, 06:31   #276
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień doberrrek!! PIĄTEK!!



ja zostawiałam na noc ale ona u mnie nie przynosiła oczekiwanych efektów





mówimy o tej masce Hydra Beauty? no to fajowa



ja wczoraj je mierzyłam w stacjo i mam mieszane uczucia :/ dziwnie mi leżą na stopie :/ na górze strasznie odstają i nie daje się tego zesznurować żeby ładnie przylegało a przy palcach są ciasnawe :/ nie wiem może to wina tych rzemyków bo są dość sztywne i mało elastyczne. Może z innymi sznurówkami byłoby lepiej. Ale do tego mam jakieś takie wrażenie że mi skracają nogę ale są mega wygodne i śliczne jeżeli mi się uda kupic dzisiaj te czółenka w ten wzorek to oddam te sandałki jak mi przyjdą. Jeżeli nie kupię czółenek to zostawię tamte.
Za to zakochałam się w tych:
http://www.kazar.com/pl/sklep/9618-c...928-l2-04.html
i do tego jest taka śliczna czerwona torebka tylko nie widzę jej na stronie. No i czemu one tyle kosztują
myślicie że kiedy wyprzedaże nowej kolekcji się zaczną?
Tak jest - Hydra Beauty

O kurczak, właśnie się obawiam odstawania w kostkach ale bez przymierzenia nie ocenię

Śliczne te czerwone ale dla mnie za wysokie mogę chodzić max. w obcasach 10cm

Kazar ma ceny kosmiczno-kosmiczne

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mam nadzieję że uda Ci się je przymierzyć ja wczoraj byłam w dwóch kazarach i w obu było sporo rozmiarów dziś ide po czółenka
u mnie nie ma opcji niestety
Szkoda, że mam tak daleko do grodu Kraka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora