Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 20:58   #2168
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nie poddawaj sie, tylko zerkaj codziennie na ebay.com i ebay.co.uk
Teraz co raz wiecej kosmetykow ludzie wystawiaja, bo przyszedl czas na sprzedawanie nietrafionych prezentow;-)

Co do Sephory to oni sa cwani, krzycza o przecenie, tylko nie dodaja , ze ona obejmuje tylko wybrane marki. Troche ich rozumiem, bo przeciez nie zrobia przeceny 20% takich marek jak Lancome, Dior czy Estee;-) Tego nawet na stoiskach w UK nie ma. Tutaj tez sie przecenia albo zestawy swiateczne albo kosmetyki z jakimis wadami (np. pogniecione pudelko) albo niesprzedane limitowanki. Na przyklad w Debenhamsie na stoisku Diora maja pojedyncze szminki, podklady, cienie przecenione nawet o 50% ze wzgledu na brak czy tez pogniecione pudelko. Lancome za to przecenilo limitowane cienie LUCI (wiosna 2008), kremy Primordiale, Hydra Zen (w starych opakowaniach, wiec data produkcji na pewno nie z tego roku) oraz kilka blyszczykow w mocno pokiereszowanych pudelkach.
Przepraszam za off top;-)
Ale w Sephorze było ostatnio 30% zniżki na wszystkie marki- Lancome i Dior też



Edit:

Jak długo zwykle czekacie na zwrot vatu? Ja dotąd miałam po 2 dniach, a teraz czekam już 2 tyg. odkąd dostałam odp., że zwrocą.

Edytowane przez Serenite_
Czas edycji: 2009-01-04 o 21:00
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora