Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 07:43   #106
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Cytat:
Napisane przez neo999 Pokaż wiadomość
Na pewnym blogu znalazłem dzisiaj recenzję ampułek Seboradin Forte. Na wątku też już parę razy była mowa o tych ampułkach.

Aktywne składniki Seboradin Forte:
witaminy z grupy B
ekstrakt z papryki i drzewa cytrusowego
ekstrakt z chmielu
ekstrakt z żeń-szenia
witamina H
wyciąg z drzewa oliwnego

Podobno po tym może coś wykiełkować.
No i tak sobie węszę w necie i co znajduję?
Nowość, czyli ampułki Seboradin Forte Men.
http://www.seboradin.pl/sklep/produk...en,p1032412314

Aktywne składniki Seboradin Forte Men:
kofeina
kstrakt z guarany
ekstrakt z kory drzewa Muira Puama
ekstrakt z chmielu
wyciąg z kiełków zielonego groszku


Może by tak sobie kupić na kiełkowanie?

miałam te ampułki Seboradin Forte i zużyłam 3 opakowania (1,5 miesiąca) - owszem troche babyhair wykiełkowało, ale podczas kuracji włosów leciało z głowy 2x więcej... Po zaprzestaniu kuracji wypadanie wróciło do normy [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Pokaż wiadomość
piekło, odkąd pamiętam jestem niemiłosiernie sucha. Skóra na nogach łuszczy się już godzinę po balsamie. Oliwka dla niemowląt albo olej arganowy daje komfort na kilka godzin a następnego dnia rano znowu susz. To samo na rękach. O paznokciach nie wspomnę - rozdwajające się warstwami, skórki powysychane mimo olejków, opuszki ze skłonnością do pękania. No i wiecznie spierzchnięte usta... Nie mam pojęcia gdzie tkwi przyczyna i czy to ma jakikolwiek związek z łysieniem. Robiłam badanie pierwiastkowe włosów, czekam na wynik. Może tu znajdę jakąś przyczynę... Uwielbiam ryby i orzechy - tak na marginesie i jem ich dużo. Antycholu nie biorę, mam za niski cholesterol.

No objawy typowe dla niedoczynności, ale skoro sprawdzałaś, to nie mam pojęcia czego mogą to być objawy
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2013-12-12 o 07:41
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora