Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 18:43   #358
Elizabeth314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 68
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Dzięki Sailor za słowa pociechy. Gościu pracuje w szpitalu, pytanie czy te wyniki w ogóle zrobią na nim wrażenie. Ale póki co, to nie mam za bardzo innego wyjścia. Nie wiem czy w styczniu uda mi się jeszcze pojechać do endo do wro, bo zbliża się sesja I trzeba zakuwać. Ale przydałoby się. jak to nie wypali to nie wykluczam, że wezmę namiary do twojego endo.
Gosiakol, dzięki za odzew pogrzebie na naturalisie, albo sypne coś na przysłowiową pałe.

Zamówiłam zachwalany na przez niektórych szampon biovaxmed, zobaczymy.

Ktoś pytał o Vichy. ja używałam przez kilka miesięcy vivhy dercos czerwony. Dobry był dla moich włosów pod tym względem, że łatwo się rozczesywały I miałam wrażenie grubszych włosów (wizualnie). co do skuteczności to ciężko powiedzieć, jak się jeszcze stosuje inne rzeczy.
Dla mnie jak na razie numer 1 to h-keratineum. Po nim mam naprawdę efekt że włosów jest więcej niż w rzeczywistości.
__________________
Zewnętrznie: Pantostin, szampon Pharmaceris H - Keratineum, mgiełka na porost z pijawkami

Wewnętrznie: revalid, vit C 1100, zielona herbata, drożdże do picia, olej z dyni oraz kokosowy.
Elizabeth314 jest offline Zgłoś do moderatora