Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-26, 12:50   #330
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie też codzienne stosowanie peelingów odpada, z tym że akurat ten żel nie jest peelingiem enzymatycznym, tylko własnie żelem bardziej, dlatego jest łagodniejszy, ale można pokombinować, albo używać codziennie, albo raz na parę dni dłużej potrzymać na buzi.


Moja ostateczna opinia o serum mezo Bielendy jest taka, że jest świetne Ale mi buzia wyładniała, widzę zwłaszcza po makijażu, jak się trzyma, jak nie wiele podkładu i pudru wystarczy nałożyć, żeby była nieskazitelna. Naprawdę widzę efekty. Oczyścił nawet brodę, mam okres i jest super, mam idealną cerę, żadnych wyprysków. Polecam osobom o niezbyt nasilonych problemach z cerą. W przypadku większych nie wiem jakby zadziało. Może być tak, że tylko by pogorszyło sprawę, za słabe, by zlikwidować problem do końca, ale wystarczająco mocne, żeby rozjuszyć niedoskonałości jeszcze bardziej. Jesli jednak skórę macie w dobrej ogólnej kondycji, zadbaną, ale chcecie jeszcze postawić przysłowiową kropkę nad i, bo gdzie nie gdzie coś się jeszcze ślimaczy lub przebarwienia jeszcze są zbyt widoczne, to zdecydowanie polecam to cudeńko.
u mnie to serum przebarwień nie ruszyło, zaskórników tez nie ale byłam z niego zadowolona; lekkie, nieszczypiące, trochę klejące; zużyłam 4 opakowania i do niego nie wracam; zaczęłam stosować kosmetyki naturalne i nie mam już wyprysków a ilość zaskórników zmalała do jeden trzeciej; i cóż, ja dziękuje za to serum , jest bardzo delikatne i trochę działa ale trochę mi już nie wystarczy;
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując