Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-29, 08:49   #3581
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Ech z trwałością mam wrażenie, że jest coraz gorzej Większość zapachów, które lubię jest strasznie nietrwała edp pachnie na mnie tanim, mocnym mydłem

Do mnie przyszedł tylko SMS o przedwczorajsze zamowienie bez boxa, także dzisiaj na pewno box nie przyjdzie. Zaufałam im, że boxy doślą i zamowienie już poszło na prezent Mam nadzieję, że tak jak z zaległym Givenchy i to doślą.
No właśnie o to chodzi, że to też nie moje zamówienia są jeszcze mówiłam siostrze nie macaj, jak nie dosla to zwrócimy, kupisz ze zniżką, przytaknela po czym i tak zaczęła używać mam nadzieję, że wysłali nam esy za jedno ale boxy idą

ja przedwczorajsze bez boxa wczoraj dostałam - ale mam inny kolor pudełka niż zaznaczyłam - chciałam błękitne mam turkus.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam z porządnym opi**dolem na infolinię do tych złodziei i baba mówi tak tak jak Pani zamawiałam boxa to on zostal wysłany jak nie dzis to dojdzie na początku przyszłego tygodnia, jeszcze mi pipa 30 zł jakieś dała na konto w sklepie online, za niedogodności, ja im k**wa dam niedogodności matoły jedne, kazałam jej sprawdzić i dzwonić na magazyn czy ten box został wysłany ( mowa o tych boxach co zamawiałyśmy tydzień temu i do dziś ich nie ma ) nie popuszczę złodziejom, o nie

Chociaż i tak pewnie mają ten opie... W

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora