Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-30, 15:20   #4747
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez hornygirl Pokaż wiadomość
Cześć
Natknęłam się na te typy Kibbego i czuję że kryje się tam odpowiedź na pewne pytania, które sobie zadaję (które można podsumować: dlaczego nie ogarniam jak się ubrać żeby dobrze wyglądać ). Nie mogę sobie jednak sama poradzić z klasyfikacją.

Co do typu kolorystycznego, obstawiam się na prawdziwe lato, mam bardzo jasne włosy, wyglądam wyraźnie lepiej w chłodnych kolorach, ale mam trochę większy kontrast i blade kolory przygaszają i mój wygląd i samopoczucie. Tu wydaje mi się, że trafiłam, zafarbowałam nawet włosy na srebrno-szary i w tak ryzykownym kolorze wyglądam i czuję się dobrze

Za to z typami Kibbego mam problem. Figurę mam baardzo kobiecą, spore piersi, bardzo wyraźne wcięcie w talii, wręcz ponadprzeciętne biodra. Ale twarz już nie aż tak kobiecą, raczej charakterystyczną, wydatny nos... Jestem niska (160), mam drobne dłonie i stopy, naprawdę nieźle mi w krótkich włosach...
Z testów wychodzi mi Theatrical romantic Jak się sobie wyobrażam w strojach polecanych dla tego typu chce mi się śmiać...
Lubię kobiece ubrania albo takie w typie chłopczycy, czy z pazurem. Nie znoszę typowo eleganckich ani bardzo strojnych.
W ubraniach, które lubię wyglądam albo jak archetyp lesbijki, albo przedwczesna babcia (tu jak ubiorę coś bardziej romantycznego albo retro). Coś robię z pewnością nie tak... Ale nie umiem powiedzieć co.
Pomożecie?...
To jest właśnie utrwalony stareotyp, że jak ktoś ma bujną klepsydrę to musi być romantic. W ogóle nie sugeruj się tym testem. Typy yang często mają bujne kształty, z tego co piszesz możesz być FG, G, może SD, może FN. To te typy mają ubrania z pazurem. Jeśli to Ci właśnie pasuje, to tym się kieruj Zwłaszcza, że z tego co piszesz masz wydatne biodra, biust, nos itd. typy yin zazwyczaj mają drobne kości i "małe" części ciała (małe głowy, twarze, itd). Przyjrzyj się FG w tym typie często są takie kobiece sylwetki. Dla tego typu jest też charakterystyczne sporo sprzeczności dlatego dobrze wygląda w ekstrawagancji

TR są wąskie, drobne i ptasie.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-10-30 o 15:22
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora