Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-21, 20:51   #7
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Cytat:
Napisane przez Monaku
A co myślicie na temat programu Beuty <czy coś w tym stylu :P >. Uczestniczki godzą się na cudowną metamorfozę w kilka miesięcy..Ja nie wiem czy bym się zdobyła na taki ekshibicjonizm..Cała Polska ogląda właśnie Ciebie, Twoje problemy...Czy cena ma być aż taka wysoka? Co najsmutnijesze- czytałam wypowiedź jakiegos specjalisty w dziedzinie chirurgi- stwierdził , iż takich opercji nie należy wykonywać jednej po drugiej...Swoją drogą ci lekarze mają w ten sposób świetną reklame.. co myślicie dziewczyny na ten temat? pozdrawiam wszystkie baaardzo gorąco
Ja bym się na to nie zgodziła Nie wyobrażam sobie takiej drastycznej zmiany. Przestałabym być sobą. Wolę zaakceptować siebie taką, jaka jestem. Taka zostałam stworzona i to czyni mnie wyjątkową. Inaczej ma się sprawa, gdy ktoś ma jakiś naprawdę powazny "defekt", lub bardzo widoczną bliznę po wypadku. Poza tym często jest tak, że wiele osób wygląda gorzej po operacji niż przed (patrz Frytka )
Wiadomo, że każda z nas chciałaby coś w sobie zmienić
Ja też chętnie poszłabym na odessanie tłuszczu, lifting piersi i chyba jakiś przeszczep skóry, coby mieć gładką buzię, plecy i dekold.
Ale na te rzeczy mogę sama zapracować. Tyle, że lubimy wybierać drogę na skróty. Z jak najmniejszym wysiłkiem z naszej strony.
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując