Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-08, 11:31   #1807
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia po pierwszym razie. Nawilża i od rana nie widzę efektów łał, ale miałam 2 aktywne pryszcze i widzę, że są uspokojone i tak jakby wyciągnięte na wierzch. Zaczerwienienia zbladły. Z rana też umyłam miodem buzię i póki co odpowiada mi ten delikatny peeling, bo zachowuje buzię gładką, a oczyszczenie przynajmniej naoczne jest podobne do innych zwykłych myjadeł, ciekawa jestem czy po dłuższym stosowaniu przyniesie coś więcej, podobno działa silnie przeciwzapalnie.

Do całego ciała też by mi brakło cierpliwości, bo jednak trzeba troszkę dłużej pomasować skórę.

Wierz mi, nic tak nie śmierdzi, jak manuka
Nie ma to, jak miodek z polskiej pasieki
Wiesz co... Od kilku mieś nie mam zaskórników , ale nie jestem w stanie stwierdzić czy jest to sprawka zimy czy miodu ale miodu używam( poza wyjazdami codziennie) . Mam teraz bardzo ładną cerę. Fajt że leci słoik w tygodniu albo maks jeden na dwa ale mam zapas pod stołem

Polecam. Widać nawilżenie na dłuższą mete, widać że cera jest czysta ale mało inwazyjnie. Filtr zmywam normalnym żelem ale maska z miodu jest super. Daje go reż w okolice oczu tyle że nie pod same oko.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora