Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-29, 17:07   #1605
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja zlapalam jakiegos dola. Nie ze wzgledu na wlosy ale tak ogolnie.
Chyba musze ograniczyc moj czas na Wizazu, bo niedlugo zrobi sie ze mnie pusta lala bez zadnych zainteresowan oprocz kosmetykow i wygladu Tak czytam te watki i instruktaze i widze, ze niektore laski wygladaja wprawdzie jak z zurnala wyciete, ale nie robia tez nic innego tylko sie peelinguja, pudruja, kremuja itp. itd.
O nie, czas to zmienic, bo niedlugo moi jedynym zmartwieniem w zyciu bedzie wyglad...
no co ty jakbym miała tak myśleć to już dawno bym wpadła w depresję.. to że siedzę dużo na wizażu to jeszcze nie koniec świata, po za tym ja wchodzę tylko na ten wątek a po za tym na kompie nie robię nic innego i cały czas siedzę na dworze, albo ze znajomymi, po za tym praca a co do tych panienek, to wiesz jak nie mają innych zainteresowań to co mają zrobić, hobby jak każde inne jedni lubią robić makijaże, a drudzy jeździć na rowerze, wcale nie uważam, żeby jedno było gorsze od drugiego i żeby od razu obrażać te dziewczyny

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ale u mnie naprawde takie stoja na deptaku jako ze do granicy ode mnie jest pol godz drogi wiec pelno ich i stoja takie seksowne i ponetne kobietki z rudymi kedziorami, kobaltowym cieniem na powiece, czerwona szminka i plamami z rozu doslownie fuksji na policzkach ach me gusta:pP
wow, takich obrazków jeszcze nie widziałam u mnie są tylko cyganie i rumuni... nie wiadomo co gorsze..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora