Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na co dzień nie codzienny :) Dla tych, którzy lubią mnie oglądać :*:* Dziękuje Wam!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-23, 12:56   #27
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Na co dzień nie codzienny :) Dla tych, którzy lubią mnie oglądać :*:* Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Nozika Pokaż wiadomość
bardzo fajny makijażyk ni i podoba mi sie kreseczka mam ten sam eyeliner uwielbiam gooo fajne cieniowanie, super dobrane kolorki jak dla mnie pieknie zresztą tak jak zawsze no i usteczka neutralne tym razem
dziękuje kochana Ja ten eyeliner też lubię, ale akurat w tym rozwarstwił mi się pędzelek i miałam problem, żeby narysować prostą kreseczkę

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Zawsze zachwycasz.
dziękuje Sylvusiu

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
o tak
fajnie wyszlo
super eyeliner
dziękuje Gio

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Ty wiesz , że Mnie się bardzooo podoba , wykonanie piękne i dobór kolorów jak najbardziej trafiony
dziękuje Ollemku kochana

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Super Ja bardzo lubię oglądać Twoje makijaże BARDZO BARDZO
dziękuje Mariolu kochana Ciesze się

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Eliza2008 Pokaż wiadomość
Ja już chyba przestane komentować twoje cudeńka bo brakuje mi słów......jestem zachwycona tym co robisz i jak to robisz... Pięknie.
Ależ nie przestawaj proszę Dziękuje kochana za tyle miłych słów, proszę wspieraj mnie nadal
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując