Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-05, 16:27   #2501
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
w ACW przesyłką rejestrowaną jest tylko przesyłka Express Mail, którą później dostarcza Ci kurier pocztexu. Reszta to przesyłki nierejstrowane (czyli bez ubezpieczenia) z zaznaczeniem, że jedna idzie tak jakby przesyłką ekonomiczną, a druga priorytetem.

Ale skoro Ty ze Skandynawii, to może nikt Ci na poczcie nie ukradnie

DZieki!!! )
Fakt, nic mi tu nie ukradna, bo przez cale wieki karano tu odcinaniem rak za kradzieze. Jeeszcze w 19 wieku sie zdarzalo, nie mowiac o paleniu na stosach i topieniu w bagnach Dobre to byly czasy.
Nie ukradna, ale dowala mi takie clo (tzn. VAT, ale nazywam to clem), ze sie nie podniose i potulnie wroce do truskawy albo ibeja na pojedyncze sztuki do 20 dolcow. Za zakup na polskie 230 zlotych dowalili mi 60 zlotych. Samego podatku bylo jakies 20 procent, a reszte wziela poczta, bo sie pofatygowala wypisac rachuneczek ))).

Ja sobie juz planuje zakupy z odbiorem w PL, albo wysle mame tysiac razy na poczte, bo to nie jeden sklep, jaki mam zamiar obrobic ))

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Nieshya, daje Ci link do sklepu, gdzie masz pigmenty MACa we wzglednie przyzwoitych cenach. Maja tez z-palette itp. To akurat jest sample, ale maja tez duze opakowania Mac.

http://www.geniecosmetics.co.uk/pigm...ory-p-367.html
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując