Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-06, 08:02   #23
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Ja wlasnie przez przypadek raz u fryzjerki dowiedzialam sie ze moje rozjasniane kremem wlosy moge zaczac farbowac i beda mniej zniszczone. Wiec pierwsze farbowanie pozwolilam przeprowadzic fryzjerce (sama nigdy nie farbowalam i troche siebalam jak wyjdzie), wybrala mi kolor zblizony do mojego rozjasnianego, aby tylko zakryc odrosty i odswiezyc kolor na reszcie. No i niestety po farbowaniu fryzjerka powiedziala ze nie wszystkie chwycily kolor bo nie maja juz pigmentu (nie bylo tego widac bo wlosy mam prawie biale) ale w takiej sytuacji jakos nie sadze ze uda jej sie zafarbowac mnie na braz bez stwierdzenia pozniej ze brak mi pigmentu i dlatego gdzieniegdzie beda biale Sama jak przeprowadzalam w domu farbowanie na kolory coraz to ciemniejszego blondu widze ze tez nie wszedzie farba chwyta, a tym razem juz farbuje wszystkie a nie tylko odrosty i odswiezam kolor (bo myslalam ze to bylo powodem tego ze i fryzjerce nie do konca wyszlo).

@eeewwwcikkk
Robie dokladnie tak samo, coraz ciemniejsze farbki. Ciekawe kiedy sie na tym przejade z powodu mojego braku pigmentu ;p
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując