Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-03, 20:40   #2002
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

jak kwasy, to opalanie raczej nie effaclar k jest bardzo delikatny i ci nie powinien zaszkodzic. filtry na dzien to dopiero zmartwienie - ja siedze w biurze i filtruje sie tylko 15tka. ale uwazam, ze lepsze to niz nic i ogolnie mi sluzy - mam teraz aqualia UV vichy. jest tlusciochem troche, ale ma wysoka ochrone przeciwko UVA (18), na ktorej mi bardziej zalezy.
z kremow na noc to trudno mi jest powiedziec, co to za kremy, o co w nich chodzi itp, poki co cienka w analizie jestem... a effaclar h jest faktycznie dosc odzywczy, ale nakladajac cienka warstwe np. co druga noc nie powinnas przedobrzyc. a fajnie nawilza. tylko moze w twojej sytuacji korzystniej by bylo wybrac cos z witamina C? to tak na szybko, cos sie jeszcze wymysli pozniej

aha! przypomnialo mi sie, fajny krem kupilam ostatnio mezowi i mu czasem podbieram... seria vichy dla facetow, ale co mi tam
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22552
wprawdzie na zmarchy, ktorych nie mam, ale ma i wit. C i retinol i ogolnie nie szkodzi mi na pory czy przetluszczanie, a ladnie rozjasnia i wygladza

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2009-03-03 o 20:46
cloche jest offline Zgłoś do moderatora